Publikacja artykułów sponsorowanych

Google Ads

Kampanie Reklamowe Google Ads (Adwords) - Prowadzenie i Obsługa

Oferujemy profesjonalne przygotowanie i prowadzenie kampanii Google Ads (dawnej Adwords) W zakres usługi wchodzi konfiguracja, optymalizacja i prowadzenie projektu. Jesteśmy Certyfikowanym Partnerem Google, co potwierdza nasze kwalifikacje. Zachęcamy do sprawdzenia cennika i współpracy z naszą agencją reklamową w celu osiągnięcia maksymalnych zysków i najlepszych efektów w ramach inwestycji w marketing internetowy!

Co to jest i jak działa reklama Google Ads?

Szybkie efekty działania

Uruchomienie kampanii Google Ads następuje już po kilku dniach od rozpoczęcia współpracy, dlatego pierwsze efekty działań marketingowych w postaci pojawienia się ruchu na stronie widać już w ciągu kilku godzin.

Jakie formy reklamy obsługujemy?

Reklama w wyszukiwarce Google.pl

Google Adwords opiera się głównie o model rozliczeń PPC. Reklamodawca płaci za kliknięcie i przejście do witryny internetowej. Koszt kliknięcia jest ustalany na podstawie licytacji. Podmioty zainteresowane określonym słowem kluczowym licytują pomiędzy sobą maksymalny CPC, czyli stawkę za pojedyncze kliknięcie.

Kampanie Google Ads produktowe

Kampanie reklamowe Adwords dla sklepów internetowych – bogaty wachlarz usług związanych z obsługą kampanii dla sklepów online, w tym również Zakupy Google, czyli Merchant Center

Reklamy w YouTube.com

Promowanie w YouTube – jest to jedna z najbardziej efektownych form reklamy video. Konfigurujemy i obsługujemy reklamy video in-stream lub reklamy in-display.

Reklama graficzna w Google – Google Display Network

Google Ads pozwala na reklamę w różnych kanałach dystrybucji. Jednym z nich jest Google Display Network czyli sieć reklamowa, zrzeszająca właścicieli witryn, aplikacji czy filmów udostępniających powierzchnie reklamowe. Dzięki przynależności tak wielu podmiotów do GDN, reklamodawcy mają możliwość dotarcia do milionów potencjalnych klientów na całym świecie.

Kampanie remarketingowe w Google GDN

Remarketing – kierowany na użytkowników, którzy mieli już styczność z daną witryną, np. odwiedzili ją, dokonali w niej zakupu lub zostawili „porzucony koszyk”.

Kampanie Google Ads na zagranice

Narzędzia Google pozwalają prowadzić kampanie reklamowe na wszystkie kraje świata, gdzie popularna jest wyszukiwarka Google. Dla naszych klientów prowadzimy kampanie w krajach: Wielka Brytania, Niemcy, Ukraina.

Jak pozycjonujemy Twoją stronę

Analiza działań marketingowych (Google Analytics)

Prowadzenie działań marketingowych w internecie wymaga dużego zaangażowania, doświadczenia, wiedzy, profesjonalizmu oraz kreatywności. Rentowność reklamy jest uzależniona od wielu czynników, wśród których najważniejsze to optymalna konfiguracja kampanii oraz jakość strony internetowej.

W całym procesie bardzo istotną rolę odgrywa analityka. Systematyczna weryfikacja skuteczności i kosztów pozyskania klienta w Google Analytics pozwala przetestować wszystkie kanały i przesuwać budżet tam, gdzie efektywność jest największa. Przeznaczamy środki na kanał, w którym pozyskanie klienta kosztuje najmniej. Analityka jest o tyle istotna, że każdy obsługiwany projekt wymaga indywidualnego podejścia, a metryki w każdej branży są unikalne i inne.

Dzięki analizie wyników oraz śledzeniu ruchu na stronie wprowadzane są na bieżąco optymalizacyjne mające na celu podniesienie skuteczności i osiągnięcia maksymalnego efektu w ramach dostępnego budżetu kampanii. Analiza i optymalizacja jest nieodłącznym i ciągłym procesem podczas prowadzenia działań promocyjnych w internecie dla Państwa firmy, marki i strony www.

Dlaczego my?

Jesteśmy agencją zajmująca się promocją firm w internecie za pomocą technologii marketingowych jakie oferują nam firmy Google, Facebook, LinkedIn. Skupiamy się na skutecznych metodach, które przynoszą wyniki w krótkim czasie.

W świecie „Potopu Informacji” liczy się szybkie dotarcie do jak najszerszej grupy odbiorców.

Brak długoterminowych umów

Jesteśmy pewni swoich umiejętności w kwestii profesjonalnego pozycjonowania stron internetowych. Mamy również świadomość, że współpraca z nami ma się opłacać każdej ze stron. Dlatego nie wiążemy się długoterminowymi umowami.

Wszystkim klientom proponujemy umowę na czas nieokreślony z krótkim okresem wypowiedzenia.

Bezpłatna wycena

Błąd: Brak formularza kontaktowego.