Publikacja artykułów sponsorowanych

Serwis narciarski i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Malczewski Sport – Zakopane

Serwis narciarski i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego Malczewski Sport – Zakopane

  • Posted by BizPress
  • On 28 stycznia 2017
  • 0 Comments
  • pressroom, Serwis narciarski

Wypożyczalnia sprzętu sportowego: sporty zimowe i sporty letnie.
W ofercie: sprzęt narciarski, biegowy oraz snowboardowy.

Nasza wypożyczalnia ma również charakter CENTRUM TESTOWEGO VOELKL. Dzięki temu co roku można przetestować sobie najnowsze nart zjazdowych z bieżącej kolekcji. A już w marcu każdego roku udostępniamy również kolekcję nart przewidzianą na następną zimę. To jedyne miejsce i okazja do wypróbowania nowych nart przed ukazaniem się ich w sklepach. Jeżeli chcesz więc kupić nowe narty , a nie jesteś do końca przekonany możesz je najpierw przetestować.

Każda para nart, którą wypożyczamy, jest przygotowywana w naszym profesjonalnym serwisie.
Buty suszone są na specjalnej suszarce wraz z dezynfekcją wnętrza buta. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom absolutną pewność bezpieczeństwa.

Serwis sprzętu sportowego
Malczewski Sport oferuje profesjonalny serwis narciarski oparty na wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Zaletą jest fakt iż narty są serwisowane technika ręczną, najbardziej precyzyjną i dokładną.

Podstawowe zalety serwisu ręcznego:
Precyzyjne wyrównanie i naostrzenie krawędzi pod odpowiednim kątem – to płynność jazdy i trzymanie na twardym śniegu. Ostre i równe krawędzie to bezpieczeństwo i skuteczność. Polerując krawędzie używamy takich samych urządzeń jak elita alpejskiego Pucharu Świata. Nic lepszego nie wymyślono.

Wygrzewanie nart w specjalnym kocu grzewczym – nowość w naszej ofercie! Na narty nakładamy smar i umieszczamy je w specjalnym pokrowcu. Cały proces trwa 24 godziny. Ślizgi nart maja strukturę jak gąbka, długotrwałe nagrzewanie w niskiej (65°C) temperaturze powoduje wchłonięcie całego smaru, co daje lepszy poślizg, konserwację oraz zabezpieczenie spodów nart. Cały zabieg nie wpływa na charakterystykę sprzętu.
Smarowanie nart metodą tradycyjną ,na gorąco – żelazkiem, bardzo dokładne i optymalnie wchłaniające smar. W naszym serwisie używamy najszybszych smarów w Polsce czego dowodem są wyniki osiągane przez naszych zawodników.

Godziny otwarcia:

Wypożyczalnia

  • sezon letni: poniedziałek – niedziela 9:00-18:00
  • sezon zimowy: poniedziałek – niedziela 9:00-17:00

Sklep

  • sezon letni: po uzgodnieniu telefonicznym
  • sezon zimowy: poniedziałek-sobota 9:00 – 16:00

Więcej informacji znajdźcie Państwo na naszej stronie firmowej www.malczewskisport.pl Zapraszamy.

 

0 Comments

Leave Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *